С гол от дузпа Германея загуби от Витоша Бистрица. Пирин ГД се изложи в Своге Германея Сапарева баня загуби с 0:1 от Витоша Бистрица в мач от 21-ят кръг на В-Югозападна футболна група. Гостите показаха по-добра физическа издръжливост, което им позволи да осъществяват през голяма част от мача преса в половината на домакините и по този начин да затруднят отбора на Германея при изнасянето на топката. През първото полувреме играта бе общо взето равностойна, но след почивката отбора на Витоша доминираше на терена. В 55-та минута при центриране в наказателното поле, топката срещна ръката на Крумов и главния арбитър Ангел Ангелов отсъди дузпа в полза на Витоша. Точен от бялата точка бе Четин Седула. След срещата наставникът на Витоша Борислав Георгиев заяви“Доволен съм от победата и от играта. Момчетата се подготвят усърдно и това дава резултати. Нямаме поставена цел влизане в Б-група, но ако продължаваме да играем по този начин шансовете не са малки“ От своя страна старши треньорът на Германея Борис Кръстев сподели „Играхме срещу силен съперник и явно многото мачове си казаха думата и умората в нашия отбор е на лице, което доведе и до загубата“